سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی فروش مکمل های بدن سازی مجاز نکس وان موزیک - دانلود موزیک جدید اپلود سنتر عکس و فایل رایگان فراز هاستینگ|بهترین خدمات هاستینگ هاست وبلاگدهی حرفه ای
بستن تبلیغات [X]
رعایت اصول و قواعد سئو در کد نویسی تارنما
loading...

طراحی سایت

آنفایو بازدید : 50 دوشنبه 13 شهريور 1396 زمان : 12:10
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

یادگرفتن بدون پول سئو و با صرفه سازی وبسایت : جايگاه نخستین گوگلبرای آنکه وبسایت شما در موتورهای کاوش مرتبه قابل قبولی داشته باشد بایستی اصول و قواعد پباده سازی و سئو طراحی سایت در مشهدرا در پیاده سازی آن رعایت شده باشد در زیر تعدادی اصل ابتدایی دارای اهمیت را برای شما ابلاغ مینمایم :


کد نویسی HTML تارنما باید بر اساس تگ DIV پیاده سازی شده باشد و از تگ TABLE برای ورقه بندی استفاده نگردد . تگ TABLE تنها بایستی برای داده های جدولی مورد استفاده قرار بگیرد .

نشانی دهی صفحه های باید با صرفه سازی شده برای موتورهای کاوش ( SEF ) باشد . درین جور نشانی دهی برای هر نوع بندی یک فلدر در لحاظ گرفته می‌شود و اسم صفحه ها مبنی بر تیتر کاغذ در لحاظ گرفته می‌شود . برای مثال برای آنکه اسم برگه مشابه به index . php ? id=10 داشته باشیم از اسم برگه page - title . html استفاده مینماییم . استفاده از اسم کاغذ پارسی تاثیر بهتری در ایندکس صفحه های تارنما در موتور کاوش خواهد داشت .

کد نویسی تارنما بایستی استاندارد w3c باشد و بعد از اتمام طراح تارنما حتما تارنما را باید در W3c Validator بررسی نموده و خطاهای تارنما را بر طرف فرمایید . درصورتی که که خطاهای سایت رفع گردد این وبسایت پیغام تبریکی را به شما نمایش می‌دهد . نکته : این تارنما صفحه ها تارنما را به طور غیر وابسته اعتبارسنجی می‌نمایید بدین ترتیب عمل آزمایش بایستی بر روی تک تک صفحه های تارنما انجام گردد .

در لحاظ تصاحب کردن تیتر برای صفحه های وبسایت و استفاده از تگ های H1 , H2 , H3 و . . در تارنما


در کنار رعایت اصول اول و مقدماتی , اصول و موردها توسعه یافته تری وجود دارا هستند دارا هستند که رعایت آن‌ها در کد نویسی صفحه ها منجر بالا رفتن رنک وبسایت در موتورهای کاوش می گردد که در زیر اصول را برای شما ابلاغ می‌نمایم :


ساخت ورژن موبایلی سایت تاثیر فراوان متبتی بر رنک تارنما در موتورهای کاوش خواهد داشت , چون که یوزرها بخش اعظمی از تلفن همراه و تبلت برای جستجوی اینترنت استفاده میکنند و نمایش صحیح و مطلوب وب سایت در تلفن همراه و تبلت منجر میشود تا استفاده کننده با ابزارهای موبایلی مقطع زمان بیشتری در تارنما بماند و همین مورد تاثیر فراوان مثبتی در رنک وبسایت خواهد داشت

استفاده از اسنیپت ها ( rich snippets and structured data ) سبب بالا رفتن خوانایی تارنما در موتورهای کاوش می گردد . در حالتی که که از rich snippets و structured data استفاده کرده اید میتوانید آن را در Google Structured Data Testing Tool - Google Help بررسی کنید , صرفا کافی است نشانی کاغذ متبوع خویش را درین تارنما وارد نموده تا اسنیپت های بکار رفته درین ورقه را به شما نمایش دهد .


تعیین تیتر دلخواه برای برگه


تیتر ورقه که بر بالای مرورگر نمایش داده میگردد مهترین آیتمی است که موتورهای کاوش بوسیله آن متوجه مورد ورقه میشوند . برای آنکه شایسته ترین تیتر را برای صفحه ها وبسایت خویش برگزینید به موارد ذیل دقت کنید :


تیتر برگه را برای عمل سایت پباده سازی نمایید و خیر برای موتورهای کاوش . تیتر بایستی برای استفاده کننده جذابیت داشته باشد

از کلمه و واژه مهم چه بسا المکان یک توشه در تیتر استفاده گردد کافی است

از عبارات دارای اهمیت بیشتراز حد استفاده ننمایید و همت فرمایید هر کاغذ و مقاله شما بر روی یک واژه اصلی تمرکز داشته باشد

در انتهای تیتر اسم مارک خویش را حتما ذکر فرمائید

ضروری نیست مترادف و هم معنی ها را در تیتر بیاورید , کافی است مترادف و هم معنی های واژه و کلمه اساسی را در بدنه مقاله خویش استفاده کنید

مهترین کاغذ تارنما ورقه دارای اهمیت وبسایت میباشد . در گزینش واژه و کلمه دارای اهمیت برای این ورقه فراوان اعتنا کنید . کافی است مهترین واژه دارای اهمیت خویش را که بقیه کلمه ها را زیر پوشش قرار می‌دهد در بالا و در پایان اسم مارک خویش را ذکر نمائید


یافتن کلمه ها حیاتی دارای ارتباط به سایت


یکی‌از مهترین کارهایی که برای عمل سئو بایستی انجام اعطا کرد یافتن عبارات دارای اهمیت دارای ارتباط به سایت هست که بایستی به وسیله سئو عمل انجام گردد و برای تیتر صفحه ها سایت و همینطور ایجاد محتوا برای سایت به فعالیت برده شود . شما موضوع کار خویش را میدانید مثلا یک کدام از موضوع های کار دارکوب سئو است . برای آنکه عبارات اصلی دارای ربط به‌این کلمه و واژه را بیابید کافی است این کلمه و واژه را در دو اپلیکیشن گوگل به اسم های Google Trends و Google Keyword Planner وارد کنید تا عبارات اساسی دارای ربط به واژه و کلمه دارای اهمیت با اهمیت شما بتوسط این ابزارها ارائه گردد .


برای داده ها بیشتر می‌توانید مقاله یافتن کلمه ها با اهمیت دارای ربط به وبسایت را مطالعه فرمائید .

میزان استفاده از کلمه ها دارای اهمیت در بدنه مقاله


واجب نیست از کلمه و واژه و یا این که لغت ها اصلی خویش در کاغذ مضاعف استفاده کنید و ورقه خویش را مملو‌از واژه و کلمه حساس فرمائید . مقاله باید برای استفاده کننده متن شود و خیر موتورهای کاوش . استفاده یک توشه نیز برای یک کاغذ کافی است و اصلی آن است که مقاله‌ها و صفحه ها وب سایت شما شم خیر و خوبی در استفاده کننده ساخت کنید . در شرایطی که که استفاده کننده وارد کاغذ ای شود و ورقه جواب گویی جستجوی صورت گرفته استفاده کننده نباشد استفاده کننده در کاغذ متبوع باقی نخواهد ماند و این به خسارت رنک تارنما میباشد . براین اساس مهترین مورد ارائه داده ها اثر گذار و موردنیاز به استفاده کننده است .

بک پیوند سازی


تولید لینک و پیوند از تارنما های دیگر کاری است که بایستی پیوسته انجام گردد . در حقیقت یک پیوند سازی خطر ناکتریک ترین بخش از سئو و با صرفه سازی تارنما است که باید با توجه انجام گردد . میتوانید برای تولید بک لینک و پیوند به وبسایت خویش از فروم ها , انجمن ها , بلاگ ها استفاده فرمائید . تعدادی نکته در تولید بک لینک و پیوند به تارنما :


بر روی واژه اصلی خاصی تمرکز ننمایید

برای لینک و پیوند دادن به صفحه های وبسایت از لغت ها اساسی گوناگون استفاده نمائید

از اسم مارک خویش برای لینک و پیوند دادن به سایت استفاده نمائید

تلاش فرمائید بک پیوند سازی شما به طور ارگانیک صورت پذیرد و این عمل را با ابزارهای بک لینک و پیوند سازی انجام ندهید

بک پیوند نخرید و تبادل پیوند ننمایید

بک پیوند از وبسایت ها و صفحه های دارای ربط بگیرید


آپدیت رسانی سایت


همت نمائید حتما وب سایت خویش را در یک سیکل هنگامی معلوم آپدیت رسانی کنید . برای مثال هفته ای یکبار در وب سایت مقالت تازه و خبر ها دارای ارتباط به قضیه شغلی خویش لود فرمایید . کیفیت مقاله‌ها و صفحه های سایت شما مضاعف اصلی است و تاثیر بخش اعظمی در رنک وبسایت شما در موتورهای کاوش خواهد گذاشت .

میزان و حجم مطالب صفحه ها وبسایت


هر چه مطالب وب سایت شما عمیق خیس باشد و موضع متبوع را بیشتر زیر پوشش دهد تاثیر مثبت تری خواهد داشت . تلاش کنید دستکم 10 ردیف نوشته برای صفحه ها تارنما خویش داشته باشید و جنبه های گوناگون مسئله را به طور بدون نقص بررسی فرمائید . بررسی جنبه های متعدد مورد سبب ساز شده تا نیاز استفاده کننده صرفا با قرائت مقاله شما برطرف شود . هر چه مقاله ها شما کامل تر و جامع تر باشد تاثیر بیشتری در سئو تارنما شما خواهد داشت و به این ترتیب دارکوب شما‌را تشویق می کند وب سایت خویش را تبدیل به مرجع اطلاعاتی قضیه کار خویش نمائید .

مورد مقاله ها وبسایت


مقاله‌ها تارنما را حتما در مسئله شغلی خویش ساخت نمائید . شما با مشتریان خویش در تماس می‌باشید و نیازهای آن‌ها‌را می شناسید پس برای رفع این نیازها مقالاتی را تولید نمائید . تولید مقاله‌ها اثر گذار برای یوزرها به مارک شدن شما سبب ساز خواهد شد . چون آن ها اینترنت سایتی را می‌یابند که به همگی نیازهای ایشان در قضیه شغلی شما جواب داده شده‌است .

مارک سازی


در حالتی که که داعیه می‌نمایید کمپانی معتبری میباشید و کار شما از دیگر شرکت های متمایز است بایستی مارک خویش را داشته باشد . بر روی مارک خویش تمرکز کنید چون برندینگ چیزی است که موتورهای کاوش حالا قیمت بیشتری برای آن قائل میباشند و الگوریتم هایی را برای تشخیص برندهای دارای اعتبار ارائه میکنند .

استفاده از شبکه‌های‌عمومی


استفاده از شبکه‌های‌عمومی منجر ارسال سیگنال یی به موتورهای کاوش می گردد که‌این سیگنال ها تاثیر فراوان مثبتی در رنک سایت خواهد داشت . به تازگی اهمیت این سیگنال ها برای موتورهای کاوش بیشتر شده و اهمیت بیشتری برای آن قائل می باشند . به این ترتیب شایسته ترین شبکه های عمومی در جهت کسب و فعالیت خویش را بیابید و برگه کمپانی و تیم خویش را در آن فعال سازی فرمایید و با آن استارت به کار فرمائید . یک‌سری نکته راجع‌به شبکه های عمومی :


تلاش فرمایید هرچند روز ارسال جدیدی بر روی کاغذ خویش داشته باشید

مشتریان خویش را ترغیب فرمایید تا برگه کانال اجتماعی شمارا لایک کنند

با منابع کاری خویش از روش کانال اجتماعی متصل شده و از روش ورقه خویش کار نمائید

خبر ها دارای اهمیت و مقاله‌ها تازه را بر روی شبکه‌های‌عمومی خویش لود کنید


ارتقا بازدید کنندگان مقاله ها سایت


بخش مقاله‌ها تارنما یکی مهترین قسمت های وبسایت است که اکثر اوقات به آن کمتر دقت می گردد . از روش بخش مقاله‌ها تارنما

ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :

تعداد صفحات : 2

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 128
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : [Ip_Today]
 • آی پی دیروز : [Ip_Yesterday]
 • بازدید امروز : 39
 • باردید دیروز : 35
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 208
 • بازدید ماه : 407
 • بازدید سال : 2536
 • بازدید کلی : 2769
 • کدهای اختصاصی