سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی فروش مکمل های بدن سازی مجاز نکس وان موزیک - دانلود موزیک جدید اپلود سنتر عکس و فایل رایگان فراز هاستینگ|بهترین خدمات هاستینگ هاست وبلاگدهی حرفه ای
بستن تبلیغات [X]
استفاده از اهرم‌ فشار بوسیله رئیس شهری برای ایمن‌سازی
loading...

طراحی سایت

آنفایو بازدید : 31 پنجشنبه 23 شهريور 1396 زمان : 11:09
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

استفاده از اهرم‌ فشار بوسیله رئیس شهری برای ایمن‌سازی

آزمون نظام مهندسی

علی فرج‌زاده‌ها , نایب مدیر نخستین اداره نظام مهندسی ساختمان میهن , اذعان کرد : عدم انفجارهای مهیب در ساختمان پلاسکو را وامدار نقش و سعی اداره نظام مهندسی در عدم ارائه گاز شهری بدین سازه به دلیل ناایمن بودن آن میباشند . متاسفانه رئیس شهری از اهرم‌های فشار برای ایمن‌سازی این ساختمان استفاده نکرد و روز جاری تمام ساختمان‌های بالای ۲۰ سال در تهران شرایط شبیه با پلاسکو را دارا‌هستند . استفاده از اهرم‌ فشار به وسیله مدیر شهری برای ایمن‌سازیاستفاده از اهرم‌ فشار بوسیله مدیر شهری برای ایمن‌سازی

استفاده از اهرم‌ فشار به وسیله رئیس شهری برای ایمن‌سازی


استفاده از اهرم‌ فشار بوسیله رئیس شهری برای ایمن‌سازی

علی فرج‌زاده‌ها در رابطه عوارض فروریزش ساختمان پلاسکو اظهار‌کرد : مسئله اصلی درین سانحه مرتبط با مدیر شهری می شود . به این دلیل که به صورت جدا شهرداری می‌توانست با اهرم‌های فشار برای ایمن‌سازی ساختمان پلاسکو مبادرت نماید . شهرداری از اهرم‌های اجرایی برای این مبادرت استفاده نکرد . نکته دیگر در رابطه همت صنف ها و اتحادیه‌ها است . به این دلیل که می‌توانستند در عوض سرویس ها کاسب ها این ساختمان آن ها را ملزم به ایمن‌سازی سازه نمایند .


او در پی افزود : کاسب ها ساختمان پلاسکو به عوارض متفاوت روزمره با شهرداری‌ها و اتحادیه‌های مرتبط با خویش در رابطه می‌باشند که هر یک ازاین دستگاه‌ها و نهاد ها می‌توانستند از اهرم‌های فشار برای رعایت قانون ها ایمنی استفاده نمایند . شایسته ترین استراتژی این بود که نیز شهرداری‌ها و نیز صنف ها دارای ارتباط ارائه سرویس ها به مغازه داران را مشروط به ساخت موقعیت ایمن در ساختمان می‌کردند .


همینطور , علی فرج‌زاده‌ها اذعان کرد : بنیاد مستمندان مالکیت این ساختمان را دارااست . مدیر شهری می‌توانست اهرم فشار را برای بهره‌برداران از این ساختمان اعمال نماید و بهره‌بردار نیز برای اقدامات ایمنی در ساختمان می‌توانست صاحب را زیر فشار بگذارد . از طرف دیگر تمام کاسب ها پروانه و جواز فعالیت دارا‌هستند که اتحادیه‌ها می‌توانستند تمدید مورخ پروانه اشتغال مغازه داران پلاسکو را مشروط به اجرای مقررات ایمنی در ساختمان نمایند .


فرج‌زاده‌ها افزود : شهرداری نباید به اخطارنامه‌های مکتوب اکتفا میکرد . در کشورمان مقررات زیادی برای زمینه موجود است البته نقطه ضعف آن است که‌این قانون ها روان نیستند و در اجرای آن ها موانعی موجود است . نکته حائض اهمیت درین رخداد این است که خیر مدیر شهری و خیر اتحادیه دارای ربط از اهرم‌های اجرایی و فشار برای ایمن‌سازی این ساختمان استفاده نکردند . هرچه فریاد می‌زدیم این ساختمان‌ها ایمن نیستند گوش فرا نمی‌دادند . مورد را نباید فقط یک ساختمان پلاسکو بدانیم و روز جاری بخش اعظمی از ساختمان‌های تهران شرایط شبیه با پلاسکو را دارا‌هستند .


فرج‌زاده‌ها ذکر کرد : در حالی که تمام حوزه‌ها نظیر آب , برق , مدیر شهری و… به ساختمان ناایمن پلاسکو سرویس ها ارائه کردند ولی اداره نظام مهندسی به دلیل ناایمن بودن این ساختمان از ارائه گاز شهری به آن جلوگیری کرد . خوشبختانه ساختمان پلاسکو به گاز شهری متصل کمبود وگرنه شاهد انفجارهای مهیب در آن ناحیه و ارتقا خسارات و تلفات در آن حیطه می‌شدیم .


نایب مدیر نخستین اداره نظام مهندسی توضیح اعطا کرد : از یکسری سال قبل با توافق کمپانی ملی گاز و وزارت شیوه و شهرسازی قرار بر این شد که صادر شدن تاییدیه‌های گاز شهری بر عهده اداره نظام مهندسی استان‌ها باشد . به همین علت اداره نظام مهندسی استان تهران با بررسی ساختمان پلاسکو و مشاهدات مبتنی بر عدم رعایت قانون ها ایمنی در ساختمان حاضر نشد گاز شهری بدین ساختمان ارائه دهد . اگر‌چه که درخواست‌های زیادی برای این ساختمان وجود داشت . علی فرج‌زاده‌ها , نایب مدیریت اولیه اداره نظام مهندسی ساختمان مملکت , خاطرنشان کرد : عدم انفجارهای مهیب در ساختمان پلاسکو را وامدار نقش و کارایی اداره نظام مهندسی در عدم ارائه گاز شهری بدین سازه به دلیل ناایمن بودن آن می‌باشند . متاسفانه رئیس شهری از اهرم‌های فشار برای ایمن‌سازی این ساختمان استفاده نکرد و روز جاری تمام ساختمان‌های بالای ۲۰ سال در تهران حالت شبیه با پلاسکو را دارا هستند . استفاده از اهرم‌ فشار به وسیله مدیر شهری برای ایمن‌سازیاستفاده از اهرم‌ فشار بوسیله مدیر شهری برای ایمن‌سازی

استفاده از اهرم‌ فشار به وسیله مدیر شهری برای ایمن‌سازی


استفاده از اهرم‌ فشار به وسیله مدیر شهری برای ایمن‌سازی

علی فرج‌زاده‌ها در رابطه عوارض فروریزش ساختمان پلاسکو گفت : زمینه دارای اهمیت درین سانحه مرتبط با مدیر شهری میگردد . به دلیل آنکه به صورت انقطاع شهرداری می‌توانست با اهرم‌های فشار برای ایمن‌سازی ساختمان پلاسکو مبادرت نماید . شهرداری از اهرم‌های اجرایی برای این مبادرت استفاده نکرد . نکته دیگر در رابطه تلاش صنفها و اتحادیه‌ها است . به دلیل آن که می‌توانستند در قبال سرویس ها مغازه داران این ساختمان آنان را ملزم به ایمن‌سازی سازه نمایند .


او به‌دنبال افزود : مغازه داران ساختمان پلاسکو به عوارض متفاوت روزمره با شهرداری‌ها و اتحادیه‌های مرتبط با خویش در رابطه می‌باشند که هر کدام ازاین دستگاه‌ها و ارگانها می‌توانستند از اهرم‌های فشار برای رعایت قوانین ایمنی استفاده نمایند . شایسته ترین استراتژی این بود که نیز شهرداری‌ها و نیز صنفها دارای ارتباط ارائه سرویس ها به کاسب ها را مشروط به تولید وضعیت ایمن در ساختمان می‌کردند .


همینطور , علی فرج‌زاده‌ها خاطرنشان کرد : بنیاد تهیدستان مالکیت این ساختمان را دارااست . رئیس شهری می‌توانست اهرم فشار را برای بهره‌برداران از این ساختمان اعمال نماید و بهره‌بردار نیز برای اقدامات ایمنی در ساختمان می‌توانست صاحب و مالک را زیر فشار بگذارد . از طرف دیگر تمام مغازه داران پروانه و جواز فعالیت دارا‌هستند که اتحادیه‌ها می‌توانستند تمدید مورخ پروانه اشتغال کاسب ها پلاسکو را مشروط به اجرای ضوابط ایمنی در ساختمان نمایند .


فرج‌زاده‌ها افزود : شهرداری نباید به اخطارنامه‌های مکتوب اکتفا میکرد . در کشورمان قانون ها زیادی برای مورد موجود هست ولی نقطه ضعف آن است که‌این مقررات روان نیستند و در اجرای آن ها موانعی موجود هست . نکته حائض اهمیت درین رخداد این است که خیر مدیر شهری و خیر اتحادیه دارای ربط از اهرم‌های اجرایی و فشار برای ایمن‌سازی این ساختمان استفاده نکردند . هرچه فریاد می‌زدیم این ساختمان‌ها ایمن نیستند گوش فرا نمی‌دادند . مورد را نباید فقط یک ساختمان پلاسکو بدانیم و روز جاری اکثری از ساختمان‌های تهران حالت شبیه با پلاسکو را دارا‌هستند .


فرج‌زاده‌ها خاطرنشان کرد : در حالی که تمام حوزه‌ها مثل آب , برق , رئیس شهری و… به ساختمان ناایمن پلاسکو سرویس ها ارائه کردند ولی اداره نظام مهندسی به دلیل ناایمن بودن این ساختمان از ارائه گاز شهری به آن جلوگیری کرد . خوشبختانه ساختمان پلاسکو به گاز شهری متصل فقدان وگرنه شاهد انفجارهای مهیب در آن حیطه و ارتقاء خسارات و تلفات در آن حیطه می‌شدیم .


نایب مدیریت اولیه اداره نظام مهندسی توضیح اعطا کرد : از چندین سال قبل با توافق کمپانی ملی گاز و وزارت منش و شهرسازی قرار بر این شد که صادر شدن تاییدیه‌های گاز شهری بر عهده اداره نظام مهندسی استان‌ها باشد . به همین جهت اداره نظام مهندسی استان تهران با بررسی ساختمان پلاسکو و مشاهدات بر طبق عدم رعایت ضوابط ایمنی در ساختمان حاضر نشد گاز شهری به‌این ساختمان ارائه دهد . اگر‌چه که درخواست‌های زیادی برای این ساختمان وجود داشت .

ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :

تعداد صفحات : 2

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 128
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : [Ip_Today]
 • آی پی دیروز : [Ip_Yesterday]
 • بازدید امروز : 19
 • باردید دیروز : 35
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 188
 • بازدید ماه : 387
 • بازدید سال : 2516
 • بازدید کلی : 2749
 • کدهای اختصاصی