سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی فروش مکمل های بدن سازی مجاز نکس وان موزیک - دانلود موزیک جدید اپلود سنتر عکس و فایل رایگان فراز هاستینگ|بهترین خدمات هاستینگ هاست وبلاگدهی حرفه ای
بستن تبلیغات [X]
روش‌های معالجه و رفع چاقی صورت ( لاغر کردن صورت )
loading...

طراحی سایت

آنفایو بازدید : 29 چهارشنبه 22 شهريور 1396 زمان : 13:11
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

روش‌های معالجه و رفع چاقی صورت ( لاغر کردن صورت )

آیا تا به هم ا تجمیل الوجه

شم کرده‌اید که گونه‌های پف کرده یا این که گرد شما خطوط استخوان‌های گونه‌ای زیبای شمارا می‌پوشانند؟ زمانی که بچه میباشید , گونه‌های گرد و تپل دیدنی به حیث می‌رسند , البته در بزرگسالی , وجود گونه‌های تپل اکثر اوقات می توانند موجب ذیل وارد شدن مرحله خود‌با‌وری شوند . در بزرگسالان , گونه‌ی تپل قادر است ظاهری گردتر به چهره‌ی شما دهد و شما‌را چاق‌تر از آن چه می باشید نشان دهد .

عمده اشخاص این چربی در حوزه‌ جور را وقتی که از دوران نوجوانی به بزرگسالی می‌رسند , از دست میدهند . با این وجود , به جهت استعداد ژنتیکی , در بعضا اشخاص هیچ گاه چاقی صورت از بین نخواهد رفت . خوشبختانه , دکتر معالج قادر است روش‌های مختلفی را برای رفع چاقی صورت انجام دهد و به شما یاری دهد که ظواهر صورت شما بهبود یابد .

مزایای رفع چاقی صورت

contours1

ایمن و مؤثر

بهبود ظواهر صورت

روش‌هایرفع چاقی صورت زیر بیهوشی موضعی انجام می گردند .

تولید صورتی با ظواهر لاغرتر

روش‌های رفع چاقی صورت , روش‌هایی با دست کم تهاجم می باشند .

زخم‌های غیر قابل مشاهده

کمترین جراحت رابه صورت میرساند .

نتایج همیشگی میباشند .

درخواست کنندگان رفع چاقی صورت

عمده اشخاصی که میخواهند کانتور و فرم صورت خویش را بهبود ببخشند , متقاضی ها خیر برای رفع چاقی صورت میباشند . رفع چاقی و چربی , صورت را به صورت قابل پیش‌بینی لاغرتر می نماید و به دکتر اذن می دهد نتایجی قشنگ و ارگانیک را به دست آورد .


به صورت کلی , رفع چاقی صورت یک گزینه‌ی خوب برای دستیابی به هدف ها زیبایی زیر است :


از بین بردن گونه‌های تپل یا این که صورت‌های گرد و تپل

ایجاداستخوان‌های پررنگ در گونه‌ها

همانند دیگر روش‌های فعالیت زیبایی که انجام میگیرند , شما می بایست از شرایط سالم همگانی خیر برخوردار باشید و انتظارات واقع‌بینانه ای از نتایج حاصل از انجام کار رفع چاقی صورت داشته باشید .


روش‌های متفاوت رفع چاقی صورت

تزریق بوتاکس

contours2

تزریق بوتاکس یک معالجه غیر جراحی برای کاهش چاقی صورت و پهنا خط فک و در فیض ساخت یک ظواهر مطلوب‌تر و متقارن‌تر است . مهم‌تر از تمامی , بوتاکس نتایج ماندگاری را سوای زخم رساندن به اقتدار استخوان فک ساخت می نماید .

زمانی که بوتاکس با روشی مطلوب تزریق می گردد , عضله‌ها جونده یا این که جوشی ( عضلاتی که برای جویدن طعام به عمل میروند ) را تضعیف می‌نماید . در واقع , این فعالیت موجب تولید یک صورت صاف‌تر و لاغرتر می گردد .

آیا می خواهید چهره یی لاغرتر یا این که گونه‌های زیباتری به‌دست آورید؟ تزریق بوتاکس به شما یاری دهد تا ظاهری خوشگل و مناسب داشته باشید .

دکتر می‌‌تواند برای درخواست کننده دلخواه , با تزریق بوتاکس به رفع چاقی صورت یاری دهد و زیبایی اختصاصی را در هر فرد نمایان سازد و هماهنگی را در رخ وی تولید نماید . در‌صورتی‌که صورت چاقی دارید یا این که چنانچه مایل میباشید که یک چهره‌ی لاغرتر داشته باشید , میتوانید به‌این روش که به شما شایسته ترین فیض را می دهد , اعتماد فرمایید .


روش تزریق بوتاکس


contours3

بوتاکس تحت عنوان یک معالجه غیر جراحی برای لاغر کردن صورت استفاده میگردد . بوتاکس در هر طرف صورت و در نقاط خاص , به عضله جونده تزریق می شود . به صورت معمول , این روش مشتمل بر ۱ تا ۳ تزریق در هر طرف است و یک روش مضاعف کوتاه ( کمتر از ۵ دقیقه ) به حساب می‌آید . برای عمده بیماران , نتایج بین ۲ تا ۴ هفته قابل مشاهده است .

برای فهم و شعور خوب تر این‌که به چه شکل بوتاکس صورت را لاغرتر می‌نماید , فکر کنید چنان چه از ماهیچه‌ها به اندازه‌ی کافی استفاده نشود , حجم آنها چه طور کاهش می یابد . برای تصاحب کردن فیض , بوتاکس برای شل کردن عضله ها جونده تزریق میشود . از آن جا که‌این عضله‌ها دیگر استفاده نمیشوند , وزن آنها از دست می رود و اندازه‌ی کلی ماهیچه ها کاهش می یابد . برای کسانی که ( گونه‌های تپل ( دارا هستند یا این که در‌پی صورتی لاغرتر و کشیده‌تر می باشند , تزریق بوتاکس یک راه‌حل بی آلایش و ایمن و غیر تهاجمی برای دستیابی به نتایج مناسب است .


بهبودی و نتایج بعداز تزریق بوتاکس


بعد از معالجه با بوتاکس و به محض اینکه تزریق به آخر رسید , شما میتوانید به فعالیت‌های معمول خویش بازگردید . بعضی از بیماران احتمالا یه خرده کبودی یا این که تورم خفیف در حوالی محل تزریق را تجربه نمایند , ولی این عارضه ها جانبی مضاعف پر سرعت از بین می روند . شاید بعضا نتایج نخستین حاصل از معالجه بوتاکس ظرف بازه زمانی تعدادی روز مشاهده شوند , البته مشاهده‌ی نتایج بدون نقص حدود ۶ ماه ارتفاع می کشد . زمانی که نتایج حاصل از تزریق بوتاکس واضح میگردند , این نتایج میتوانند از ۱۲ تا ۱۸ ماه استوار بمانند . این زمان زمان دوچندان طولانی‌تر از نتایج حاصل از تزریق بوتاکس در قسمت‌های دیگر صورت است .


تخلیه چربی دهانی

contours4

پد چربی دهانی مجموعه‌ای از چربی‌های مو جود در گونه‌ها است . این چربی دهانی می تواند موجب شود تا صورت صورت گردتر و چاق‌تر به لحاظ برسد . تخلیه جربی دهانی یک کار جراحی معمولی صورت است که برای لاغر کردن جور یا این که صورت انجام میشود . بیمارانی که معمولاً این روش را تعیین مینمایند , حس مینمایند که درباره با سایر قسمت‌های صورت گونه‌های چاق‌تری دارا‌هستند . به صورت کلی , فعالیت رفع کل چربی صورت پیشنهاد نمیشود , چون این کار جراحی قادر است در آتی سبب به تولید ظاهری غیر مطلوب و ناسالم شود .


روش جراحی تخلیه چربی دهانی


contours5

تخلیه چربی دهانی اکثر اوقات با استفاده از بیهوشی موضعی همراه با آهسته بخش یا این که بیهوشی همگانی انجام می گردد . پس از تزریق محلول لیدوکائین , اپی نفرین و نمک به منطقه انگیزه و محدود کردن خون‌ریزی , دکتر معالج جراح شما یک برش کوچک ( ۲ - ۴ سانتی متر ) بین مدل و لثه‌ها در حوالی دندان آسیای دوم و از پشت آن تولید می‌نماید . بعد نوع را از بیرون فشار داده تا چربی دهانی از روش برش خارج زده شود و بتواند با استفاده از انبر جراحی آن را بیرون نماید . وقتی که میزان کافی از چربی بیرون شد , دکتر معالج جراح برش را با نخ‌های جراحی قابل جذب بخیه خواهد زد .


بهبود بعداز فعالیت جراحی


بعداز جراحی , شم درد و اندوه نمیکنید . بعد شما به اتاق ریکاوری منتقل خواهید شد و به زمان ۱ تا۲ ساعت زیر محافظت قرار خواهید گرفت تاهنگامیکه دکتر معالج شما‌را مرخص نماید . اطمینان حاصل فرمائید که هر که شمارا به منزل میاورد دست‌کم شب اولیه بعداز جراحی در منزل ما‌نده و از شما محافظت نماید . با گذشت زمان , شاید حس حزن ناخوشایندی داشته باشید که با داروهای ضد درد در دست گرفتن میگردد . همانند دیگر جراحی‌ها , تورم یک کدام از علائمی است که موجود است البته با گذشت زمان از بین می رود . به یاد داشته باشید که حس خستگی یا این که بی حسی ناشی از تورم امری کاملاً ارگانیک و جزو دوره‌ی بهبودی بعد از انجام کار جراحی است . رمز خویش را در حین دوران بهبودی در سطحی فراتر از تن قرار دهید ( صعودی نگه دارید ) .


عوامل خطر بعد از انجام فعالیت جراحی


او‌لین استدلال خطر جراحی و تخلیه چربی دهانی نرسیدن به نتایج دلخواه در مواردی است که‌این کار به وسیله دکتر جراح زیاد حرفه ای و زبده متعددی درین روش خاص انجام نشود . بقیه خطرها مشتمل بر مورد ها مشابهی است که در هر فعالیت جراحی دیگر موجود است مثل عکس العمل بیهوشی , عفونت و جراحت عصبی . دکتر در باب همه داده ها موردنیاز پیش از کار جراحی با شما سخن خواهد کرد تا شما تماما برای فعالیت جراحی مهیا باشید .


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :

تعداد صفحات : 2

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 128
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : [Ip_Today]
 • آی پی دیروز : [Ip_Yesterday]
 • بازدید امروز : 25
 • باردید دیروز : 35
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 194
 • بازدید ماه : 393
 • بازدید سال : 2522
 • بازدید کلی : 2755
 • کدهای اختصاصی