سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی فروش مکمل های بدن سازی مجاز نکس وان موزیک - دانلود موزیک جدید اپلود سنتر عکس و فایل رایگان فراز هاستینگ|بهترین خدمات هاستینگ هاست وبلاگدهی حرفه ای
بستن تبلیغات [X]
طراحی سایت
loading...

طراحی سایت

آنفایو بازدید : 1 دوشنبه 23 مهر 1397 زمان : 10:54
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

در این مقاله سعی داریم در مورد امروزه مزایا و معایب فود کورت های کوچک و بزرگ صحبت نماییم.

تجهیزات فست فود فود کورت ها جایگاه خود را در مراکز خرید و مناطق پر رفت و آمد دیگر پیدا کرده اند. مردم نیز دوست دارند تا برای صرف یک وعده غذایی به فود کورت ها بروند و از تنوع غذاهایی که در آن جا در اختیار آنان قرار می گیرد لذت می برند. مردم به دنبال مکان هایی هستند تا به همراه دوستان و اعضای خانواده خود در آن جا غذا بخورند و با یکدیگر به گفتگو بپردازند. چرا که در دنیای پرمشغله امروزی غذا خوردن از نظر مردم یک فعالیت اجتماعی محسوب می شود که میخ واهند تا حد امکان از آن لذت ببرند. فود کورت ها نیز با ارائه خدمات خوب و عرضه غذاهای متنوع به نوبه خود تلاش می کنند تا در این حوزه بهتر فعالیت کنند و بتوانند مشتریان بیش تری را جذب نمایند. در میان تمام خصوصیات یک فود کورت خوب، مکان قرار گیری یک فود کورت، غذاهای موجود در آن و مکانی که برای نشستن مشتریان در نظر گرفته می شود، سه عاملی هستند که می توانند تاثیرات عمده ای بر تعداد مشتریان و در نتیجه میزان درآمد فود کورت داشته باشند. در ادامه به طور اجمالی به بررسی رابطه مکان قرار گیری، اندازه فود کورت و تنوع غذایی آن خواهیم پرداخت.

مزایا و معایب فودکورت

به طور کلی فود کورت ها را می توان به دو دسته اصلی تقسیم کرد:

 • فود کورت هایی که محل و مکان نشستن مناسبی برای مشتریان دارند، ولی تنوع غذایی آن ها کم است. (فود کورت های بزرگ)
 • فود کورت هایی که تنوع غذایی خوبی دارند ولی مکان نشستن کافی برای مشتریان در نظر نگرفته اند. (فود کورت های کوچک)

موضوع اصلی این است که دریابیم این دو گونه از فود کورت ها چه معایب و مزایایی دارند و چگونه می توانیم با برطرف کردن این معایب و استفاده از مزایای هر کدام، فود کورتی داشته باشیم که از لحاظ مورد پسند مشتریان باشد و دست اندرکاران فود کورت بتوانند به سود دلخواه خود برسند.

در این مطلب سعی می کنیم به بیان این موضوعات بپردازیم.

مزایا و معایب فود کورت های کوچک

 • فود کورت های کوچک معمولا فضا و مکان کافی برای نشستن مشتریان در اختیار ندارند ولی در مقابل تنوع غذایی آن ها زیاد است. این موضوع بستگی به این دارد که فود کورت در چه منطقه ای واقع شده است. اگر فود کورت در منطقه مرفه نشین شهر باشد، مردم آن منطقه اهمیتی به تنوع غذایی موجود نمی دهند، چراکه راحتی و آسایش هنگام صرف غذا برای آن ها در اولویت است. در نتیجه آن مردم به فود کورت نخواهند آمد و فود کورت تعداد مشتری مطلوب را نخواهد داشت.

اما اگر فود کورت در منطقه ای از شهر باشد که مردم آن منطقه جزء قشر متوسط یا حتی پایین تر از متوسط شناخته شوند، مردم به آن فود کورت خواهند آمد. چرا که آن دسته از مزدم میخ واهند برای امتحان کردن تنوع غذایی موجود در فود کورت به آن جا بروند وعذاهای جدید را امتحان کنند و راحتی در هنگام صرف غذا برای آنان اهمیت چندانی ندارد.

مزایا و معایب فود کورت های بزرگ

 • فود کورت های بزرگ از طرف دیگر بسیار بزرگ هستند و فضای زیادی برای نشستن مشتریان فراهم نموده اند و مشتریان می توانند به راحتی در هنگام صرف غذا در مکان دلخواه خود بنشینند و از غذای خود لذت ببرند. اما در این گونه فود کورت ها معمولا تنوع غذایی محدود است. تعداد غذاهایی که در این گونه فود کورت ها در اختیار مشتریان قرار می گیرد کم و محدود است و در نتیجه تعداد مشتریان این گونه فود کورت ها نیز بستگی به موقعیت و مکان این فود کورت ها دارد.

اگر این فود کورت های بزرگ در منطقه ای از شهر واقع شوند که مردم آن منطقه از اقشار مرفه و پولدار شهر باشند، این احتمال وجود دارد که مردم با وجود آن که می دانند تنوع غذایی آن فود کورت زیاد نیست ولی برای صرف غذا به آن جا بروند. چرا که همان طور که قبلا هم گفتیم برای آن دسته از مشتریان راحتی و آسایش و آرامش در هنگام غذا خوردن مهم است و نه چیز دیگر. پس آن ها به فود کورت خواهند رفت و آن فود کورت می تواند درآمد خوبی داشته باشد.

اما در مقابل اگر یک فود کورت بزرگ با مکانی وسیع برای نشستن مشتریان در مناطق متوسط و پایین شهر قرار داشته باشد، احتمال موفقیت آن پایین است. چرا که مردم در این گونه مناطق بیش تر به دنبال تنوع غذاها هستند و اهمیت چندانی به مکان نشستن و وسعت آن نمی دهند. در نتیجه آن ها ممکن است به چنین فود کورتی نیایند و این گونه فود کورت ها نیز در چنین مناطقی به موفقیت مطلوب نخواهند رسید.

پس اگر قصد دارید سرمایه خود را در فود کورت ها هزینه کنید، بهتر است تمامی نکات مربوط به موفقیت یک فود کورت خوب را بررسی کنید. در قسمت های دیگر سایت شما می توانید مقالات بسیاری در رابطه با فود کورت ها بیابید.


آنفایو بازدید : 0 دوشنبه 23 مهر 1397 زمان : 10:37
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

در اين مقاله سعي داريم در مورد فود كورت هاي مراكز تجاري صحبت كنيم.با ما تا انتهاي مقاله همراه باشيد.

راه اندازي فست فود در ميان يك فود كورت موفق، همواره گزينه اي عالي و پرسود براي رستوران ها و فست فودها محسوب مي شود. در محيط هايي كه فود كورت شناخته شده اي دارند يا تبليغات خوبي براي جذب مشتريان فود كورت انجام مي شود، داشتن يك غرفه در فود كورت مي تواند بسيار سود آور باشد. هم چنين در محيط هاي اداري، تجاري و صنعتي پر رونق و پر رفت و آمد كه معمولا فود كورت ها به دليل وجود مشتري فراوان هميشه شلوغ هستند نيز داشتن يك غرفه در مجموعه فود كورت مي تواند گزينه پرمنفعتي براي رستوران ها و فست فودها به شمار آيد. براي فست فودها و رستوران ها اجاره يا خريد اين غرفه ها به دليل اندازه كوچك آن ها و داشتن فضاها و امكانات مشترك، بسيار مقرون به صرفه تر و بهتر از خريد يا اجاره يك مكان اختصاصي براي احداث رستوران يا فست فود است. بررسي ها و آمارهاي موجود در زمينه خريد ملك براي رستوران و فست فود نشان مي دهد كه رستوران ها و فست فودها، مخصوصا فست فودهاي زنجيرهاي، تمايل دارند كه غرفه اي را در فود كورت خريداري كنند. در بيش تر موارد همين غرفه هاي كوچك در فود كورت ها بسيار موفق عمل مي كنند و سودآوري بالايي براي فست فود يا رستوران دارند. با اين وجود در زمينه داشتن غرفه در فود كورت مزاياي ديگري نيز وجود دارد كه در ادامه به آن ها اشاره خواهيم كرد.

مزاياي خريد غرفه در يك مركز خريد

همان طور كه قبلا هم گفته شد، بر اساس آمار به دست آمده ازخريد املاك براي رستوران و فست فود، خريد غرفه در مراكز تجاري بزرگ و هم چنين مراكز خريد، بسيار مورد توجه مالكان رستوران ها و فست وفودهاست. در اين گونه مراكز به دليل رفت و آمد زياد مردم، همواره مشترياني براي رستوران و فست وفد وجود دارند و اين به معناي سودآور بودن حضور در اين گونه مكان هاست. معمولا مردمي كه به يك مركز خريد يا يك مركز تجاري مراجعه مي كنند براي خوردن يك وعده غذايي يا يك خوراكي سريع نيز وقت مي گذارند. به همين دليل و براي پاسخ گويي به اين نياز مشتريان مسئولان مراكز خريد اقدام به راه اندازي فود كورت مي نمايند تا با اين كار بتوانند رضايت مشتريان خود را هر چه بيش تر كسب كنند. فود كورت ها معمولا با امكانات خوب و تجهيزات پيشرفته ساخته مي شوند و همين موضوع رستوران ها و فست فودها را به خريد غرفه در آن فود كورت ها تشويق مي كند.

حضور در فود كورت ها مزاياي بسياري دارد. با حضور در يك فود كورت مي توان از امكانات مشتركي كه توسط مسئولان فود كورت براي تمامي غرفه هاي مجموعه فراهم مي شود استفاده نمود. تجهيزات ايمني، تجهيزات برق و آب و گاز، تجهيزات امنيتي و بسياري موارد مشابه ديگر به صورت مشترك براي تمامي غرفه ها فراهم مي شود. هم چنين استفاده از فضاي مشترك براي نشستن مشتريان، وجود سرويس هاي بهداشتي مشترك، پرداخت هزينه هاي نظافت و غيره به صورت مشترك با ساير غرفه و بسياري موارد مشترك و مشابه ديگر باعث مي شود كه در هزينه ها صرفه جويي انجام شود. براي يك رستوران يا فست فود، اداره يك غرفه در فود كورت بسيار با صرفه تر از داشتن مكاني جداگانه در خارج از مجموعه فود كورت است. از طرف ديگر فود كورت ها معمولا در مكان هايي راه اندازي مي شوند كه همواره شلوغ است و محل رفت و آمد مردم محسوب مي شود. پس شما با حضور در يك فود كورت در واقع وجود مشتري را تضمين نموده ايد.

يكي ديگر از مزاياي عمده حضور در فود كورت و داشتن غرفه در آن اين است كه مشتريان شما مي توانند در فضاي گسترده فود كورت هر جايي را كه دوست دارند براي نشستن انتخاب كنند. يك فود كورت معمولا فضاي وسيعي دارد و مي تواند گنجايش بيش از صد نفر را داشته باشد. همين فضاي گسترده اين امكان را در اختيار خانواده قرار مي دهد كه به راحتي در كنار هم غذاي خود را ميل كنند. هم چنين فضاي بزرگ فود كورت دورهم نشستن گروه هاي بزرگ را در هنگام صرف غذا امكان پذير مي نمايد. بنابراين با داشتن غرفه در فود كورت شما در واقع به تعداد بيش تري از مشتريان دسترسي داريد. به همين دليل است كه ميزان درآمد و در نتيجه سود شما افزايش خواهد يافت.

مراكز خريد امروزه چند كاربردي هستند. يعني يك مركز خريد شامل بسياري امكانات رفاهي تفريحي ديگر نيز مي شود. امكاناتي مانند استخر، شهربازي، كلوپ هاي مختلف، سينما و غيره. تمامي اين مراكز مشتريان خاص خود را دارند و تمامي اين افراد معمولا به فود كورت هم خواهند آمد. بررسي ها نشان مي دهد كه افراد مختلفي كه به اين گونه مكان ها رفت و آمد مي كنند تمايل بسياري به صرف غذا در فود كورت مجموعه دارند. تمامي اين ها بدان معناست كه داشتن غرفه در فود كورت مي تواند طيف گسترده و متنوعي از مشتريان را براي شما به همراه داشته باشد و شما با استفاده درست از اين فرصت مي توانيد فروش خود را افزايش دهيد.

به طور كلي ازتمامي مطالب گفته شده مي توان اين گونه نتيجه گرفت كه داشتن غرفه در فود كورت يك مجموعه تجاري بسيار سودآور و مفيد است. پس با انتخاب درست مجموعه تجاري داراي فود كورت و بررسي ظرفيت هاي فود كورت و طيف مشتريان مراجعه كننده به آن، مي توانيد سرمايه خود را براي داشتن يك غرفه در آن فود كورت هزينه كنيد. نكته اي كه در پايان مي خواهيم به آن اشاره كنيم آن است كه حتما در اين مسير از مشاوره موسسات فعال در اين زمينه و افراد با تجربه در اين كار بهره بگيريد تا بتوانيد زودتر به نتايج دلخواه و موفقيت مورد نظر خود دست يابيد.

آنفایو بازدید : 5 پنجشنبه 12 مهر 1397 زمان : 14:22
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

در سال ۲۰۱۱طبق آمار مشخص شد که میزان فروش فست فودها سالانه بیش از ۱۱۰ میلیارد دلار است. امروزه فست فودها به طور متوسط درهر روز حدود ۵۰ میلیون مشتری دارند. پس جای تعجب ندارد که هر روز یک فست فود جدید در مکانی جدید آغاز به کار می کند. موفقیت فست فودها به دو عامل عمده بستگی دارد، خدمات به مشتریان و کیفیت غذا. فست فودها مقدار بسیار زیادی از مواد غذایی را به صورت روزانه مورد استفاده قرار می دهند. به همین دلیل تجهیزات فست فود باید از درجه ای از استاندارد برخوردار باشند تا بتوانند کیفیت مواد غذایی و در نتیجه کیفیت غذای فست فود را در حد مطلوب نگه دارند.

تجهیزات فست فود

برای راه اندازي فست فود به تجهیزات فست فود مختلفی نیاز دارد تا بتواند انواع مختلف غذا را به مشتریان خود عرضه کند. در این مطلب به بررسی تعدادی از این تجهیزات می پردازیم.

تمامی فست فودها به یخچال نیاز دارند. زمانی که می خواهید در مورد نوع یخچال مورد نیاز فست فود خود تصمیم بگیرید حتما به اندازه آن و فضایی که در اختیار دارید نیز فکر کنید. هم چنین فکر نکنید که با خرید بزرگترین یخچال موجود در واقع بهترین تجهیزات را در اختیار دارید، چرا که یخچال بزرگ نه تنها فضای زیادی را اشغال می کند، بلکه مصرف انرژی بالایی نیز دارد.

دستگاه دیگری که در هر فست فود مورد نیاز است، دستگاه سرخ کن است. امروزه بهترین دستگاه های سرخ کن که مصرف انرژی پایینی دارند نیز وجود دارند که شما با مبلغ مناسبی می توانید آن ها را تهیه کنید. ممکن است در ابتدا هزینه تهیه آن ها زیاد به نظر برسد ولی به مرور زمان شاهد صرفه جویی هزینه خواهید بود.

نوشیدنی های گرم و سرد جزء جدایی ناپذیر هر فست فودی محسوب می شود. از آن جا که زمان در فست فود حرف اول را می زند و مسئولان فست فود تمام تلاششان این است که در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش مشتری را به وی عرضه کنند، پس در زمینه نوشیدنی ها هم دستگاهی را تهیه کنید که بتواند هم زمان چندین کار مختلف را انجام دهد.

بسیاری تجهیزات فست فود و دستگاه های دیگر نیز در فست فود مورد نیاز است. شما باید سعی کنید با توجه به سرمایه ای که در اختیار دارید بهترین دستگاه ها را تهیه کنید و با این روش کیفیت و سرعت خدمات خود را بهبود ببخشید.


آنفایو بازدید : 6 پنجشنبه 5 مهر 1397 زمان : 10:48
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

افسانه خودباوری

آیا خودباوری بیماری است؟ این به روشی بستگی دارد که شما آن را تعریف می‌کنید. خودباوری به شیوه‌ی معمول را مردم و روان‌شناسان تعریف کرده‌اند. من می‌گویم خودباوری شاید بزرگ‌ترین اختلال هیجانی باشد که برای مرد و زن آشکار شده است. حتی بزرگ‌تر از داشتن احساس تنفر نسبت به کسی ـ البته می‌دانیم که نفرت احساس خوشایندی نیست، هر چند از خودباوری اندکی بهتر است.

[caption id="attachment_1003" align="alignnone" width="300"]افسانه خودباوری افسانه خودباوری[/caption]

چرا احساس تنفر از مردم و محکوم کردن آنان بدتر از خودباوری است و همیشه منجر به خودبیزاری می‌شود؟ چون آشکار است که این امر منجر به نزاع، عمل متقابل، جنگ و نسل‌کشی می‌شود.

شگرف است! خودبیزاری مسبب نتایج بسیار مبهمی است؛ ولی مانند احساس تنفر و بیزاری از خودتان، منجر به خودکشی نمی‌شود. درواقع، زندگی با انتقاد و نکوهش سخت از خودتان سپری می‌شود.

الیس در کتاب افسانه خودباوری، توضیحی واقعی و خردمندانه از خود باوری و خویشتن پذیری ارائه می کند و به بررسی تفکر آموزگاران بزرگ مذهبی، فلاسفه و روانشناسان می پردازد. الیس توضیح می دهد که با استفاده از رفتاردرمانی منطقی – هیجانی می توان به خویشتن پذیری بی قید و شرط رسید و در این زمینه تمرین ها و ابزاری برای رسیدن به پذیرش بی قید و شرط خودمان، دیگران و زندگی پیشنهاد می کند.


آنفایو بازدید : 2 پنجشنبه 5 مهر 1397 زمان : 9:53
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

در این مطلب سعی دارین در مورد بهترین روش های سئو برای دامنه خاص صحبت کنیم.

برای به حداکثر رساندن ترافیک مربوط به موتور جستجوگر یا بهینه سازی موتورهای جستجو ، مهم است که هر یک از عناصر زیر را در ذهن داشته باشید.

سئو در مشهد

 1. نام دامنه خود را به یاد ماندنی کنید

برای نام دامنه ای که کوتاه باشد، آسان به یاد بسپارند، آسان تایپ شود و گفتن آن آسان باشد، تلاش کنید. این کار برای تبلیغات دهان به دهان بسیار ارزشمند است زیرا بازدیدکنندگان باید مستقیما از دامنه شما بازدید کنند، همچنین برای پردازش روان نیز مهم است. یک پردازش روان، مفهومی است که ما آن را به یاد می آوریم و ارتباطات مثبت بیشتری با چیزهایی دارد که ما به راحتی می توانیم بگوئیم و به راحتی در مورد آن فکر کنیم. بنابراین، از نام دامنه که شامل اعداد و یا دیگر کاراکترهای غیر استاندارد است، در آن از املای غیرعادی استفاده شده و یا بیش از 15 کلمه و غیره می باشد، اجتناب کنید.

به دلیل وابستگی موتورهای جستجوگر به قابلیت دسترسی و قابلیت استفاده به عنوان یک عامل رتبه بندی، دامنه ساده تر (و یا URL) برای خواندن توسط انسان ها، برای موتورهای جستجو نیز بهترین انتخاب است.

 1. تا هنگامی که قابل درک باشد، از کلمات کلیدی عریض استفاده کنید

اگر شما می توانید از یک کلمه کلیدی که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را با آن مشخص کنید در حالی که نام دامنه شما همچنان جذاب، منحصر به فرد و brand-friendly است، استفاده کنید، به دنیال استفاده از کلمات کلیدی در دامنه خود باشید. اما از نام دامنه ای که ممکن است به عنوان "غنی شده با کلمه کلیدی" و یا "هدفمند سازی شده با کلمه کلیدی" (مانند best -pancake-pans-for-pancakes.com و یا senior-eldercare-retirement-home-finder.com) در نظر گرفته شود، دوری کنید. ما قبلا به این مطلب اشاره کرده ایم، اما لازم به ذکر مجدد است که: در حالی که این نوع از نام دامنه بعنوان یک عامل رتبه بندی استفاده می شود، تمایل آنها در ارتباط با محتوای با کیفیت پایین همراه است؛ به این معنی که جستجوگران (و موتورهای جستجو) ممکن است اکنون به نام دامنه شما که با کلمات کلیدی پر شده با یک دید منفی نگاه کنند.

علاوه بر این، در سال های اخیر گوگل تغییراتی را ایجاد کرده است که سایت هایی که با دامنه های غنی از کلمات کلیدی هستند را به عنوان سایت هایی با کیفیت بالا نمی شناسد. بودن کلمه کلیدی در دامنه شما هنوز هم مفید خواهد بود، اما همچنین می تواند منجر به بررسی دقیق تر و داشتن تاثیر منفی در رتبه بندی موتورهای جستجو شود، بنابراین این کار را با دقت مورد توجه قرار دهید.

 1. در صورت امکان از خط ربط استفاده نکنید

اگر نام دامنه شما شامل دو کلمه (مانند www.examplesite.com) است، ممکن است بخواهید کلمات را با یک خط برای خواندن بهتر جدا کنید: www.example-site.com. اما در نظر داشته باشید که استفاده از خطوط ربط نیز به شدت با رفتار هرزنامه ارتباط دارد و خوانایی و یادآوری نام دامنه شما را کاهش می دهد. به همین دلیل، به طور کلی، نباید از بیش از یک خط ربط (اگر نیاز باشد مورد استفاده قرار گیرد) استفاده شود.

 1. اجتناب از دامنه های سطح بالا غیر .com (TLDs)

هنگامی که یک وب مستر نام دامنه ای را ثبت می کند، اغلب آنها گزینه ای برای خرید TLD های اضافی را دارند. برای به حداکثر رساندن ترافیک مستقیم به یک دامنه، تعصب به خرید TLD، .com را بیشتر از سایرین داشته باشید. اگر TLD .com دامنه برای نام دامنه ای که می خواهید آن را خریداری کنید در دسترس نبود، Rand به شما توصیه می کند که به سمت خرید دامنه های .net، .co و یا یک دامنه شناخته شده در ccTLD به عنوان جایگزین بروید.

علاوه بر این، توصیه نمی شود که مدیران وب سایت آگاه به سئو به سمت خرید TLD های با کیفیت پایین مانند .biz، .info، .ws، .name و غیره به منظور افزایش ترافیک بروند. این به این دلیل است که آنها کمتر شناخته شده هستند، این TLD ها به طور قابل توجهی از دامنه های شناخته شده ترافیک کمتری را دریافت می کنند و همچنین ممکن است بیشتر با رفتارهای هرزنامه ای در ارتباط باشند.

 1. توجه کردن به زیر پوشه ها / زیر فهرست ها بیش از زیر دامنه ها

موتورهای جستجو معیار های مختلفی را برای دامنه ها حفظ می کنند تا اینکه بخواهند آنها را بر روی زیر دامنه ها انجام دهند، پس حتی اگر گوگل خود این موضوع را اعلام کرده است - از دیدگاه رتبه بندی – با محتوای موجود در زیر دامنه ها و زیر فهرست ها تقریبا به طور مساوی رفتار می شود، همچنین توصیه می شود که وبسایت ها لینک دهی به محتوای عالی خود مانند وبلاگ ها را در زیر پوشه ها به جای زیر دامنه قرار دهند (به عنوان مثال www.example.com/blog/ به جای blog.example.com).

استثنا های قابل توجه این مورد مربوط به وب سایت هایی با زبان خاص هستند. (به عنوان مثال، en.example.com برای نسخه انگلیسی وب سایت).

 1. بیش از حد به سن دامنه توجه نکنید

مفهوم اینکه سن دامنه (یعنی دامنه چه مدتی ثبت شده است) عامل مهمی در رتبه بندی سئو است یک افسانه است. هنگامی که درباره طول دوره ثبت نام دامنه سوال شد، مت کاتز گوگل گفت: "از نظر من، هیچ موتور جستجو تا به حال تایید نکرده است که آنها از طول ثبت نام دامنه به عنوان یک عامل در نمره دهی استفاده می کنند. اگر یک شرکت ادعا می کند که این عامل یک عامل مهم است شما را قطعا گمراه کرده است. دلایل اصلی برای تجدید یک دامنه، اگر آن دامنه اصلی شما باشد، این است که یا شما قصد دارید آن را برای مدت زمان طولانی نگه دارید، و یا اینکه ترجیح می دهید برای افزایش تسهیلات آن را تجدید کنید، پس بنابراین برای از بین رفتن دامنه خود استرسی نداشته باشید. "

چیزهایی که برای گوگل اهمیت دارد (هرچند به لحاظ درجه بندی متفاوت باشد) چیزهایی مانند این است که چقدر از زمانی که سایت شما برای اولین بار خزیده شده گذشته است و یا از زمان ثبت اولین لینک ورودی چقدر زمان سپری شده است. با این حال، مت کاتز اطمینان می دهد که "تفاوت بین دامنه ای که شش ماه و یک ساله از عمر آن می گذرد، واقعا بزرگ نیست."

 1. حرکت دامنه

اگر یک وب مستر نیاز به انتقال یک دامنه به دامنه دیگری را داشته باشد، عوامل متعددی برای بررسی این موضوع وجود دارد، از جمله تنظیم تغییر مسیرها به صورت صفحه به صفحه، به طوری که زیر پوشه ها و صفحات محتوای عمیق آن به زیر پوشه های مربوطه و صفحات محتوا عمیق در دامنه جدید هدایت شوند. سئو کننده ها باید از تغییر مسیر همه صفحات از یک دامنه به صفحه اصلی در دامنه دیگر اجتناب کنند.

تیم رایاپردازش متخصص در بهینه سازی سایت و سئو در مشهد


آنفایو بازدید : 5 پنجشنبه 5 مهر 1397 زمان : 9:45
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

تصور کنید که یک کالای چرم طبیعی زیبا را که اصولا قیمت بالایی دارد ( مثل کیف اداری) خریده اید یا هدیه گرفته‎اید. اگر مثل کیف پول و مدارک یا کیف دوشی مورد استفاده روزمره شما نباشد، آن را در گوشه‎ی امنی از کمد خود قرار می‎دهید و شاید هم پس از مدتی استفاده به دست فراموشی می‎سپارید. تصور کنید بعد از مدت‎ها، زمانی که آن را دوباره می‎یابید، می‎بینید خشک شده و ترک خورده است. لحظۀ غم انگیزی خواهد بود! ما به شما خواهیم گفت که چگونه این تجربه ناراحت کننده را پشت سر بگذارید.

اما پیش از هرچیز توصیه می کنیم مقالات مراقبت خانگی و ساده از کالای چرم طبیعی و چند دقیقه تا یادگیری روش های مراقبت از چرم نبوک و جیر را بخوانید. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

علت ترک خوردن چرم طبیعی

در ابتدا بهتر است بدانیم که دلیل ترک خوردن چرم چیست. با نگاهی میکروسکوپی به چرم، متوجه خواهید شد که این ماده‎ی ارزشمند از الیاف بسیار ریزی تشکیل شده که به شکلی پیچیده در یکدیگر تنیده شده‎اند. این الیاف در سطح چرم متراکم‎تر بوده و هر چه پائین‎تر بروید از تراکم آن کاسته می‎شود.

از آن جا که چرم در واقع بخشی از بدن یک موجود زنده بوده، به طور مداوم با مواد روغنی تغذیه می‎شده است. حال، با توجه به این که دیگر قسمتی از یک ارگانیزم زنده نیست، این مواد روغنی مغذی را نیز دریافت نمی‎کند. بنابراین، الیاف در هم بافته شده‎ی آن با هر حرکتی به یکدیگر سائیده می‎شوند و به مرور زمان خشک و خراشیده می‎گردند.

برای جلوگیری از این اتفاق، لازم است تا چرم به صورت مداوم تمیز و روغن کاری شود تا الیاف آن نرم و قابل انعطاف باقی مانده و صدمه نبینند. در صورتی که برای نگه داری چرم از واکس و مواد روغنی لازم استفاده نکنید، محصول چرمی شما به مرور زمان آسیب دیده و ترک خواهد خورد. همینطور اگر چرم را در معرض تابش مستقیم نور خورشید و یا در مجاورت منبع گرمازای دیگری قرار دهید هم همین اتفاق خواهد افتاد. نور خورشید دارای اشعه‎ی ماورای بنفش است که موجب ایجاد شکستگی در سطح مولکولی چرم شده و در واقع آن را دچار پیری زودرس می‎کند. بنابراین، توجه داشته باشید که در صورت عدم استفاده از یک کالای چرمی آن را در معرض تابش خورشید قرار ندهید و یا سطح آن را کاملاً بپوشانید. و نکته آخر اینکه در ترکیبات برخی از واکسها و روغن های نگه دارنده چرم مواد ضد آفتاب وجود دارد و در صورتی که کالای چرمی شما به صورت مداوم در معرض آفتاب قرار دارد استفاده از این مواد موثر خواهد بود .

چگونه ترک محصولات چرم طبیعی را ترمیم کنیم؟

در مورد ترمیم ترک ایجاد شده بر روی چرم، نظرات متفاوتی وجود دارد. واقعیت این است که الیاف چرم پس از ترک خوردن دیگر نمی‎توانند کاملا به حالت اول برگشته و ترمیم شوند. موضوع این است که تنها کار ممکن پر کردن حد فاصل ترک‎های ایجاد شده را با ماده‎ای مناسب است. انجام این کار موجب می‎شود که الیاف سالم اطراف ترک‎ها نیز تقویت شده و باقی قسمت‎های چرم سالم بماند.

استفاده از این روش، موجب می‎شود که کالای چرمی شما از دوام و عمر بیش‎تری برخوردار گردد.

در صورتی که ترک‎ها یا بریدگی‎ها عمیق تر باشند، لازم است تا از موادی غنی‎تر و روغنی‎تر استفاده کنید.

مواد ترمیم کننده‎ی مخصوص چرم به گونه‎ای طراحی شده‎اند که به خوبی جذب چرم شده و تاثیری طبیعی بر روی آن داشته باشند. امروزه، این مواد در بازار موجود بوده و در دسترس همگان هستند. لازم به ذکر است که محصولات ترمیم کننده‎ی چرم دارای انواع مختلفی بوده و بسته به عمق آسیب دیدگی می‎توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

مراحل ترمیم:

 1. تمیز کردن چرم:

بهتر است ابتدا ماده‎ی تمیز کننده‎ی مخصوص چرم را بر روی بخش کوچکی از آن آزمایش نمائید. لازم است روند تمیز کردن چرم با ملایمت کامل انجام شود تا از بروز هر گونه آسیبی جلوگیری گردد. تمیز کردن چرم، کمک می‎کند تا لایه‎های گرد و غبار از روی کالای شما پاک شده و لکه‎ها از آن زدوده شوند. عدم رسیدگی به چرم موجب می‎شود که سطح آن به تدریج خشک و شکننده گردد و آلودگی و گرد و غبار در تمام منافذ چرم رسوخ کند که علاوه بر ایجاد ظاهری ناخوشایند به سلامت آن نیز آسیب می‎زند.

ترک خوردن چرم طبیعی ؛ روش های پیشگیری و ترمیم
 1. استفاده از مواد ترمیم کننده:

مواد ترمیم کننده‎ی چرم را با انگشت یا با استفاده از یک اسفنج نرم به محل صدمه دیده بمالید. لازم است دقت نموده و این کار را با حوصله و ظرافت کافی انجام دهید. ممکن است چرم به دلیل آسیب و خشکی زیاد، این مواد را به سرعت جذب نماید. بنابراین، شاید لازم باشد که این کار را چند بار تکرار کنید. پس از اطمینان از کامل شدن روند مزبور، لازم است محل ترمیم شده را کاملاً صاف و یکدست کنید تا با چرم‎های اطراف خود، تضاد قابل توجهی نداشته و طبیعی به نظر برسد.

ترک خوردن چرم طبیعی ؛ روش های پیشگیری و ترمیم
 1. تکرار کنید:

پس از مدتی می‎توانید دوباره این کار را تکرار نمائید. با توجه به غلظت قابل توجه مواد ترمیم کننده‎ی چرم، نمی‎توان آن را بر روی تمام سطح چرم استفاده نمود. پس از پایان روند ترمیم و خشک شدن مواد، می‎توانید با استفاده از یک واکس معمولی، سطح چرم خود را جلا دهید. با این کار می‎توانید خشکی چرم را از بین برده و عمر آن را طولانی‎تر نمائید. روند واکس زدن را تا جایی ادامه دهید که چرم دیگر آن را جذب نکرده و طبیعی جلوه کند.

توصیه همیشگی ما همان جمله معروف است: پیشگیری بهتر از درمان! سعی کنید با مراقبت های ساده و دائمی از کالای چرم، مانع ترک خوردگی و آسیب جدی به آن شوید. به این ترتیب می توانید تا مدتها با خیال راحت از مزیت ماندگاری محصولات چرم طبیعی و ظاهر فوق العاده آن بهره ببرید.


آنفایو بازدید : 6 پنجشنبه 5 مهر 1397 زمان : 9:36
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

در این مطلب سعی داریم در مورد انواع مختلف فست فود ها نصب و راه اندازي فست فود وتجهیزات فست فود اطلاعاتی را برای شما بیان نماییم

فست فود را می توان غذایی سریع، آسان و کم هزینه برای یک وعده غذایی خانواده به شمار آورد. با توجه به تبلیغات و فرهنگ سازی های اخیر در مورد ارزش مواد غذایی، بسیاری از فست فودها در کنار غذاهای معمول خود، غذاهای سالم را نیز در منوی خود قرار داده اند. غالب فست فودها غذاهای شناخته شده ای برای مردم هستند که با به کار بردن تجهیزات خاص، زمان آماده کردن آن ها کوتاه تر شده و کم هزینه تر تهیه می شوند.

در این مطلب سعی داریم در مورد انواع مختلف فست فود ها نصب و راه اندازي فست فود وتجهیزات فست فود اطلاعاتی را برای شما بیان نماییم

فست فود را می توان غذایی سریع، آسان و کم هزینه برای یک وعده غذایی خانواده به شمار آورد. با توجه به تبلیغات و فرهنگ سازی های اخیر در مورد ارزش مواد غذایی، بسیاری از فست فودها در کنار غذاهای معمول خود، غذاهای سالم را نیز در منوی خود قرار داده اند. غالب فست فودها غذاهای شناخته شده ای برای مردم هستند که با به کار بردن تجهیزات خاص، زمان آماده کردن آن ها کوتاه تر شده و کم هزینه تر تهیه می شوند.

سبک آمریکایی فست فودها

فست فودهای آمریکایی در سراسر دنیا شناخته شده هستند. برندهای شناخته شده ای مانند مکدونالد، ساب وی و برگر کینگ بهترین و با کیفیت ترین فست فودها را با قیمتی مناسب عرضه می کنند. بیشت رین تنوع آن ها در زمینه همبرگر است، که ترکیبی از گوشت، پنیر، پیازو کمی ترشی است که معمولا همراه با سیب زمینی سرخ شده به مشتری عرضه می شود. تفاوتی کعه برند ساب وی با سایرین دارد این است که بیش تر تمرکز خود را بر انواع ساندویچ قرار داده است و مشتری می تواند نحوه تهیه ساندویچ خود را انتخاب نماید.

سبک ایتالیایی فست فودها

بزرگترین و شناخته شده ترین برند فست فود ایتالیایی پیتزا هات است. این برند تنها پیتزا به مشتریان عرضه نمی کند بلکه دارای منوی متنوعی از پاستاها و سالادها است. پیتزا هات انواع بسیار مختلفی از پیتزا، پاستا و سالاد را به مشتریان عرضه می کند که پاسخگوی سلیقه طیف وسیعی از مردم است. پیتزا هات زیر مجموعه Yum!Brands است که در سراسر دنیا بسیار شناخته شده است.

سبک مکزیکی فست فودها

تاکو بل، نام شناخته شده دیگری در فست فود است که زیر مجموعه Yum!Brands است و به ارائه انواع فست فود مکزیکی می پردازد. تاکو بل در آمریکا بیش از 580 شعبه دارد که فست فودهای مکزیکی را مانند تاکو، بوریتو، فاهیتا و اِنچیلادا را به مشتریان علاقه مند به فست فود مکزیکی ارائه می کند. این برند از فست فودها سعی دارند تا با استفاده از مواد سالم و تازه که از مزرعه های مخصوص به خود آن ها تهیه می شود، غذاهایی سالم در اختیار مشتریان بگذارد.

سبک آسیایی فست فودها

فست فودهای آسیایی از نظر سالم بودن غذا در آخر لیست قرار دارند، چرا که اکثر آن ها غذاهایی هستند که در روغن سرخ می شوند. اکثر غذاهایی که در فست فودهای آسیایی تهیه می شوند حاوی منوسدیم گاوتامات (MSG) هستند. یک افزودنی که برای دادن عطر و طعم بهتر به غذا افزوده می شود. پاندا اکسپرس یکی از بزرگترین فست فودهای چینی در آمریکاست که بیش از 1000 شعبه در این کشور دارد.

شما میتوانید جهت راه اندازي فست فود یا خرید و نصب تجهیزات فست فود با مجموعه ایران اچ اف سی در ارتباط باشید.


آنفایو بازدید : 12 پنجشنبه 5 مهر 1397 زمان : 9:13
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

در این مطلب، قرار است شما را با یکی از زیباترین انواع کیف چرم آشنا کنیم. برای بسیاری از کسانی که به استایل خود اهمیت می دهند، استفاده از کیف و پوشاک دوخته شده از چرم طبیعی یک اصل مهم و غیر قابل جایگزین است. بعد از مطالعه این مطلب به شما اطمینان می دهیم، در خرید کیف بعدی خود، از کیف پول چرم گرفته تا کیف زنانه چرم ، محصولات دوخته شده از چرم شتر را در اولویت قرار می‌دهید. در ادامه دو ویژگی اصلی این چرم را برای شما بیان خواهیم کرد.

کیف چرم شتر، یک عمر در کنار شماست!

کیف چرم شتر، یک عمر در کنار شماست!

مزیت اصلی کیف های چرم شتر نسبت به سایر چرم ها، دوام بیشتر آنهاست. چرم شتر در مقایسه با چرم گاو الیافی تا ۱۰برابر متراکم تر دارد و به همین علت مقاوم تر است. به زبان ساده، چرم شتر محصول دباغی پوست‌ حیوانی‌ست که در سختی زیاد تکامل یافته است. از این رو بیش از هر ویژگی دیگر، مقاومت بالا و عمر طولانی چرم شتر، استفاده از آن را جذاب می‌کند.

کیف چرم شتر رنگ و نقش منحصر به فردی دارد

بر خلاف سایر چرم ها ، طرح و نقش چرم شتر تکرار نمی‌شود. در طرح‌های کلاسیک این چرم، رگه‌هایی که به صورت طبیعی روی سطح چرم وجود دارد، به گونه‌ای کاملا متفاوت به زیبایی آن می‌افزاید و به مرور زمان، محصول دوخته شده از چرم شتر حالت کهنگی به خود نمی‌گیرد. بلکه در کنار داشتن دوام بالا، حس کلاسیک‌تری را به شما القا می‌کند. این ویژگی در مورد کیف هایی که روزانه استفاده می شوند، مانند کیف پول یا کیف دوشی کاملا محسوس است.

چرم نبوک شتر، با کیفیت‌ترین عضو خانواده چرم شتر است، این چرم همه ویژگی‌های متمایز چرم شتر را یک‌جا دارد: مقاوم و ماندگار است، نقوش چرم طبیعی در آن به شکل مشخصی دیده می شود و پس از مدتی استفاده، کلاسیک و با اصالت جلوه می کند.

با در نظر گرفتن این دو ویژگی به راحتی می‌توانید تفاوت چرم شتر با انواع دیگر چرم طبیعی را تشخیص دهید. فقط کافی‌ست آن را ببینید و لمس کنید: چرم گاوی در مقایسه با چرم شتر نرم‌تر است و در نوع خود چرم خوبی است. اما چرم شتر از اصالت و شخصیت بیشتری برخوردار است. در چرم شتر نقش و نگارهایی وجود دارد که منحصر به فرد است و در زیبایی محصول تولید شده به شکل محسوسی اثر می‌گذارد.

چرم شتر در چه محصولاتی استفاده می شود؟

همانطور که می‌دانید، پاهای شتر به نسبت بقیه‌ی اندامش، بلند‌تر است و کوهان آن از قسمت کمر گاو کوچکتر است. به همین دلیل، ترکیب بدنی شتر برای تولید محصولات کوچک مانند انواع کیف از جمله کیف پول، بسیار مناسب است و به ندرت در دوخت لباس های چرمی مورد استفاده قرار می گیرد.

به محصولات ایرانی تولید شده از چرم شتر اعتماد کنید!

از نظر قیمت، چرم شتر با بقیه چرم ها تفاوتی ندارد، اما در بازار مشتریان زیادی را به خود جذب می‌کند. چرم شتر ایران به داشتن کیفیت بالا شناخته می‌شود و محصولات چرمی ساخت ایران، دارای کیفیت بسیار مناسبی‌ هستند.

بعضی از علاقه مندان به چرم طبیعی، زمانی که با چرم شتر مواجه می‌شوند، نمی‌دانند که آیا می‌شود به این چرم در مقابل چرم‌های وارداتی اعتماد کرد یا خیر: پاسخ همواره مثبت است. صاحب نظران تولید چرم در ایران، معتقدند که چرم شتر تولید ایران از نظر کیفیت حتی می‌تواند با محصولات چرمی متعلق به برند‌های ایتالیا رقابت کند و در عین حال، قیمت بسیار مناسبی دارد که مزیت قابل توجهی‌ برای مشتری‌ست.

حالا که با ویژگی‌های خاص چرم شتر آشنا شده‌اید، کافی‌ست همین حالا با کلیک بر روی دکمه زیر، مدل‌های مختلف کیف‌های چرم شتر را در فروشگاه اینترنتی نوزده بررسی و انتخاب نمایید. سفارش شما با ضمانت ۱۰ روز بازگشت کالا ، به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.


مشاهده انواع کیف چرم طبیعی

چرم اصل را چگونه می‌توان تشخیص داد

در قدم اول به برشهایی که در کالای چرمی وجود دارد نگاه کنید. اگر احساس کردید که با کالایی پلاستیکی مواجه‌اید، به طبیعی نبودن چرم به کار رفته در آن محصول شک کنید. اگر از علاقه‌مندان به خرید چرم طبیعی باشید می‌توانید با اعتماد به حس خود و دست کشیدن روی چرم، طبیعی و مصنوعی بودن آن را تشخیص دهید: چرم طبیعی (در عین داشتن دوام بالا) خیلی نرم است و از انعطاف بالایی برخوردار است. از بوی چرم هم می‌توان اصل بودن آن را تشخیص داد: بوی چرم اصل بسیار خاص است و در چرم مصنوعی به هیچ وجه نمی‌توان آن بو را به وجود آورد. و در نهایت یکی از بهترین روشهای تشخیص چرم طبیعی دقت در نقوش روی چرم است: رگه‌هایی که در بافت چرم طبیعی وجود دارد از الگوی خاصی پیروی نمی‌کند، پس اگر در بافت و طرح چرم ، نظمی مشاهده کردید، به احتمال زیاد طبیعی نیست.

صنعت تولید چرم شتر در ایران

یکی از مراکز اصلی تولید چرم شتر در کشور، شرکت چرم مَنطِ است. این شرکت با بیش از ۵۵ سال تجربه در تولید چرم طبیعی، امروز تمرکز اصلی خود را بر روی تولید انواع کیف تولید شده از این چرم قرار داده است. چرم مَنطِ با وجود افزایش قیمت مواد اولیه در سال‌های اخیر، توانسته است تولیدات خود را با ثبات قیمت بیشتری عرضه نماید. شما همراهان عزیز می توانید محصولات متنوع این برند را در فروشگاه اینترنتی نوزده که تنها نماینده رسمی فروش آنلاین این محصولات است مشاهده کنید.

آنفایو بازدید : 5 يکشنبه 1 مهر 1397 زمان : 14:37
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

چگونه می توان راه اندازي فست فود یا یک رستوران را انجام داد؟ با تحمل مشکلات، داشتن پشتکار و داشتن خلاقیتی پایان ناپذیر!!

شاید در شهر شما بیش از صدها رستوران وجود داشته باشد یا صدها نفر به راه اندازي فست فود اقدام کرده اند و این تعداد زیاد به معنی آن است که مردم گزینه های زیادی برای انتخاب پیش رو دارند. آن ها زمانی که می خواهند بیرون از خانه غذا بخورند، باید از بین رستوران های موجود یکی را انتخاب کنند و مطمئنا معیارهای زیادی را برای انتخاب خود در نظر خواهند گرفت.

تجهیزات فست فود

پس شما به عنوان فردی که صاحب رستوران است چه کاری می توانید انجام دهید که رستوران شما در صدر انتخاب ها قرار بگیرد؟ چگونه می توانید مردم را تشویق کنید تا به رستوران شما بیایند؟

برای دانستن جواب سوالات بالا ادامه مطلب را بخوانید. در ادامه ما ۷۵ ایده را به شما معرفی می کنیم که با به کار گرفتن آن ها مشتریان شما تمایل پیدا می کنند تا دوباره و دوباره به رستوران شما بیایند.

 • از مواد غذایی تازه استفاده کنید. این روزها مشتریان بیش تر در مورد موادی که غذای آن ها از آن تهیه می شود کنجکاو هستند. هر چه مشتری شما بیش تر در مورد تازه بودن موادی که شما استفاده می کنید مطمئن باش، بیش تر انگیزه پیدا می کند که به رستوران شما بیاید.
 • به سرآشپزهای خود اهمیت دهید. سعی کنید سرآشپزهای شما دلیل اصلی جذابیت رستوران شما باشند. تا جایی که می توانید دست آن ها را در تنوع دادن به غذاها و منوی رستوران باز بگذارید. این کار باعث می شود تا مردم در هر بار مراجعه به رستوران غذایی جدید در منو ببینند.
 • ایده های خود را در مقیاس های کوچک امتحان کنید. اگر هنوز آمادگی لازم برای عملی کردن ایده جدید خود را در مقیاسی وسیع در رستوران ندارید اما می خواهید میزان کارآمدی ایده خود را بسنجید، می توانید در بخش کوچکی از رستورن خود را آن را به کار بگیرید و میزان استقبال مشتریان را بررسی کنید.
 • از سرآشپزهای مختلف استفاده کنید. می توانید هر ماه یک سرآشپز جدید را برای چند روزی دعوت کنید و به این صورت مشتریان را تشویق کنید تا به رستوران شما بیایند.
 • با دیگر رستوران ها همکاری کنید. سعی کنید با دیگر رستوران هایی که در محدوده شما قرار دارند رابطه همکاری داشته باشید. چرا که با این کار می توانید طیف وسیع و مختلفی از مشتریان را جذب کنید.
 • مشتریان را با سرآشپزهای آشنا کنید. می توانید گاهی برنامه ای در رستوران خود برگزار کنید که مردم از نزدیک با سرآشپزهای شما آشنا شوند و سرآشپزها به صورت خصوصی تنها برای تعدادی از مشتریان در محیطی جداگانه آشپزی کنند. این که مشتریان شما احساس کنند مشتری خصوصی سرآشپز شما هستند، تجربه کم نظیری برای آن ها خواهد بود.
 • فضاها را در کنار هم به کار بگیرید. برخی از بخش های رستوران در روز بیش تر مورد پسند مشتریان برای نسشتن هستند و برخی دیگر با توجه به نور پردازی شما در شب بیش تر مورد توجه قرار می گیرند. سعی کنید فضای خود را طوری طراحی کنید که مشتریان در همه جا احساس راحتی داشته باشند.
 • از حیوانات در طراحی فضای رستوران کمک بگیرید. می توانید در طراحی فضای رستوران خود از آکواریوم یا دیگر نوع حیوانات استفاده کنید. شما حتی می توانید تمرکز خود را بر گونه خاصی از حیوانات قرار دهید و به این صورت مشتریان شما علاقه مند هستند تا از این ایده شما در طراحی نیز لذت ببرند.
 • نوشیدنی های خود را تنوع بدهید. درست است که تمرکز اصلی رستوران بر ارائه غذاهای متنوع است اما مشتریان در کنار غذا نوشیدنی نیز سفارش می دهند. سعی کنید منوی نوشیدنی شما متنوع و با طعم های جدید طراحی شود.
 • نوشیدنی های بدون قند و بیرون بر داشته باشید. میت وانید تعدادی از نوشیدنی های خود را در منویی جداگانه و به نحوی ارائه دهید که مشتریان در هنگام رفتن از رستوران آن ها سفارش بدهندو همراه خود ببرند.
 • محلی جداگانه برای صرف نوشیدنی داشته باشید. برخی رستوران ها در عقب رستوران محلی طراحی می کنند که مشتریان در آن جا فقط می توانند نوشیدنی سفارش دهند. شما حتی می توانید در ورودی رستوران خود چنین مکانی داشته باشید.
 • مکانی برای تجربه نوشیدنی های جدید طراحی کنید. غذا خوردن و نوشیدن یک نوشیدنی خوب در بیرون از خانه یک تجربه لذت بخش است. شما می توانید با خلاقیتی کوچک آن را برای مشتریان خود لذت بخش تر کنید. گزینه ای در منوی نوشیدنی های خود قرار دهید که با استفاده از آن مشتریان بتوانند ترکیب نوشیدنی خود را انتخاب کنند.
 • نوشیدنی سلف سرویس ارائه دهید. می توانید با یک برانامه و طرح درست این امکان را برای مشتریان ود فراهم کنید که خودشان نوشیدنی خودشان را تهیه کنند و از ان کار لذت ببرند.
 • از فرهنگ ها و نشانه های عامه پسند در فضای رستوران استفاده کنید. می توانید از مواردی که مربوط به تاریخ و فرهنگ مردم منطقه شما هستند و فکر می کنید برای مشتریان جذابند در طراحی فضای رستوران خود استفاده کنید.
 • از نشانه های افراد سرشناس و محبوب در تاریخ شهر و کشور خود در رستوران خود استفاده کنید. شما حتی می توانید بخش هایی از رستوران را متناسب با عناصر مربوط به یک چهره تاریخی طراحی کنید.
 • از نور استفاده بهینه داشته باشید. در طراحی فضای رستوران خود از نور درست و مناسب استفاده کنید. شما حتی می توانید از سنسورهای نوری در رستوران استفاده نمایید و یافتن آن سنسورها و روشن کردن چراغ ها توسط آن ها برای مشتریان جذاب خواهد بود.
 • مشتریان خود را به دنیایی جدید ببرید. یکی از رستوران های معروف آمریکایی طراحی فضای رستوران را با مارپیچ ها و راهارو های خاصی انجام داده استو هم چنین گارسن ها با لباس های ویژه نه تنها غذا را سرو می کنند، بلکه تردستی های کوچک و زیبایی نیز در حین سرو غذا به نمایش می گذارند.
 • به مشتریان خود ماموریت بدهید. در هنگام ورود مشتری به رستوران، می توانید او را با یک چالش مواجه کنید. یکی از رستوران های شناخته شده به مشتریان خود ماموریت جاسوسی می دهد و آن ها مجبور هستند برای برخی کارها کلمه رمز را بیابند و تشویق می شوند تا ماموریت خود را به پایان برسانند.
 • غذاهایی ارائه دهید که ریشه در فرهنگ و تاریخ شما داشته باشند. این که مواد غذاای شما تازه باشد خیلی خوب است، اما سعی کنید در آماده کردن غذا نیز خلاقیت داشته باشید. غذاهای اصیل مربوط به فرهنگ منطقه را نیز در منو بگنجانید.
 • از مناظر اطراف خود استفاده کنید. اگر رستوران شما در منطقه است که میت وان از مناظر اطراف برای جذابیت استفاده کرد، حتما از این گزینه برای جذب بیش تر مشتریان استفاده کنید. حتی ممکن است خیابانی در مقابل شما باشد که مردم به آن رفت و آمد می کنند و شما با چینش درست میزها بتوانید به مشتریان این امکان را بدهید تا در هنگام صرف غذا شاهد جریان پر تکاپوی زندگی در آن سوی دیوارهای رستوران شما باشند.
 • اجازه بدهید مشتریان برخی نوشیدنی ها را در ظرف مناسب بریزند. برخی نوشیدنی ها روش خاصی برای ریختن داخل ظرف دارند. مثلا تزیین قهوه مهارت خاصی می خواهد. گاهی این شانس را به مشتریان خود بدهید تا مهارت خود را در این گونه کارها به چالش بکشند. حتی می توانید از این کار به عنوان یک مسابقه و رقابت استفاده کنید و برای برنده امتیازات ویژه ای در سفارش غذای رستوران قائل شوید.
 • غذای رستوران را برای مشتریان بیرون هم بفرستید. می توانید گاهی اوقات و در برخی روزها و مناسبات امکان سفارش غذای بیرون بر داشته باشید. حتی می توانید در صورت امکان غذا را با پیک مخصوص برای مشتریان ارسال کنید. این کار به جذب مشتری کمک بسیاری خواهد کرد.
 • اجازه بدهید مشتریان غذای خود را آماده کنند. داشتن این امکان که مشتری بتواند همه و یا بخشی از غذای خود را آماده کند، واقعا به جذب مشتری کمک شایانی می کند. مشتری مستقیما در روند آماده کردن غذای خود مشارکت می کند و از این کار لذت می برد. هم چنین صرف غذا نیز برای وی لذت بخش تر خواهد بود. شما می توانید برخی از غذاهای منوی خود را با این روش به مشتریان پیشنهاد بدهید. این روشی است که بسیاری رستوران های معروف و حتی فست فودها از آن به خوبی بهره می گیرند.
 • مکان های مختلف را در یک جا جمع کنید. اگر رستوران شما دارای دو طبقه یا بیش تر است می توانید هر طبقه را به یک نوع خوراک اختصاص دهید. شما حتی می توانید در یک فضای مناسب و با استفاده از دیوارهای موقت و فضابندی درست، هر بخش را برای نوع خاصی از غذاها طراحی کنید. مثلا در یک طبقه یا بخش فقط نواع ساندویچ و پیتزا و در بخش دیگر غذاهای دیگر را به مشتریان خود عرضه کنید.
 • از تاریخچه منطقه و ساختمان رستوران استقاده کنید. ممکن است ساختمانی که شما در حال حاضر از آن به عنوان رستوران استفاده می کنید، پیش از این کاربری متفاوتی داشته است. اگر کاربری و تاریخچه آن برای مشتریان جذابیت دارد، حتما از آن برای جذاب تر کردن رستوران خود استفاده کنید. حتی این امکان وجود دارد که ساختمان رستوران شما در منطقه ای باشد که از نظر تاریخی ارزش خاصی داشته باشد. هرگونه اطلاعات مربوط به آن را به نحوی در فضابندی رستوران استفاده کنید و از این عوامل به نحوی استفاده کنید که برای مشتریان شما جذابیت داشته باشد.


آنفایو بازدید : 13 دوشنبه 5 شهريور 1397 زمان : 12:21
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

از میان آدم‌هایی که در زندگی ما هستند، بعضی ها به دلایلی اهمیت ویژه‌ای دارند. به همین خاطر دوست داریم در مناسبت‌های مختلف و گاهی هم بی بهانه، با دادن هدایایی ماندگار و نفیس خوشحالشان کنیم. کادو چی بخرم؟ این جمله در طول سال همیشه ما را با چالش مواجه می کند. اما از میان هدایای گوناگون، محصولات چرمی همواره یکی از بهترین و نفیس‌ترین انتخاب‎ها بوده‎اند. به خصوص آن دسته از کالاهای چرمی که دارای طرح و رنگ زیبا و کاربرد خاص بوده و حاصل کار و زحمت بهترین صنعت گران هستند. این کالاها معمولاً بسیار کاربردی، زیبا و متنوع بوده و در برخی مواقع، مقرون به صرفه نیز هستند. می دانید کدام محصولات چرمی از بقیه پرطرفدارتر بوده و برای هدیه دادن مناسب‎تر هستند؟ تلاش می‌کنیم در این مقاله به بررسی همین موضوع بپردازیم و بهترین اقلام چرمی که می توانید به عزیزان‎تان هدیه دهید را معرفی کنیم.

 1. کت چرمی:

وقتی صحبت از محصولات چرمی به میان می‎آید، ناخودآگاه یک کت چرم زیبا را در ذهن خود مجسم می‎کنیم. کت چرم یکی از نمادین‎ترین محصولات چرمی است که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب می‎کند. یک کت چرم به خصوص در فصول خنک و سرد یک هدیه بسیار کاربردی و نفیس است. پس بعد از چک کردن بودجه مورد نظرتان، بی درنگ درباره‎ی خرید یک کت چرمی زیبا تصمیم بگیرید.

محصولات چرمی، هدایایی ماندگار و نفیس


بیشتر بخوانید: خرید هدیۀ خاص برای خانم‌ها: سخته، ولی ممکنه!

بیشتر بخوانید: بهترین هدیه برای مناسبت‌های خاص مردانه!


کیف، همراهی‌ست که در تمام طول روز با شماست. یک کیف خوب وظیفه دارد که لوازم مورد نیازمان را در خود جای داده و آن‎ها را در موقع نیاز در دسترس‎مان قرار دهد. حتی باکیفیت‎ترین کیف‎ها هم روزی از قافله مد عقب می ‌افتند یا ظاهر و کارایی خود را از دست می‎دهند. بنابراین، اگر خیلی به مد روز اهمیت می دهید، هر چند سال یک بار لازم است کیف خود را تعویض کرده و یک کیف جدید را جایگزین آن نمائید. با توجه به قیمت نسبتا بالای محصولات چرمی، این جایگزینی باید با دقت کافی انجام شود. بنابراین، در صورتی که کالای چرمی شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد، کارایی و شکل ظاهری خود را دیرتر از دست می‎دهد و هزینه‎ی پرداختی شما کمتر خواهد بود. یک کیف چرم مرغوب در گذر زمان زیباتر و ارزشمندتر می شود و به همین خاطر همیشه در جواب سوال کادو چی بخرم؟ این گزینه به شما پیشنهاد می شود.


مشاهده جدیدترین کیف های چرم


 1. کیف پول چرمی:

اگر شما هم از کسانی هستید که همیشه کیف پول خود را به همراه دارید، موافقید که کیف پول از وسایلی‌ست است که حتماً باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. یک کیف پول چرمی زیبا و با کیفیت محافظ پول، کارت‌های بانکی و مدارک با ارزش شماست. با توجه به قیمت مناسب تر کیف پول چرمی به نسبت بقیه محصولات چرم طبیعی، برای هدیه بسیار مناسب است.


مشاهده انواع کیف پول چرم


 1. دستکش چرمی:

اگر یکی از عزیزان شما تمام روز را در بیرون از خانه مشغول به کار و فعالیت باشد، در فصول سرد سال، دستکش چرم یکی از بهترین هدایایی است که می‎توانید برای او تهیه کنید. یک دستکش چرمی خوب و باکیفیت، بسیار بادوام است و همیشه دست‎ها را گرم نگه می‎دارد. اغلب افراد شیک پوش، دستکش چرمی را به هر دستکش دیگری ترجیح می‎دهند.

محصولات چرمی، هدایایی ماندگار و نفیس
 1. کمربند چرمی:

تقریبا در تمامی استایل‌های روزمره، داشتن یک کمربند چرم یکی از ضروریات است. یک کمربند چرم زیبا و با کیفیت به هر نوع لباسی جلوه‎ی بیش‎تری می‎بخشد. کمربند چرمی را می‎توان همراه با شلوار جین، لباس رسمی و انواع و اقسام پوشش‎های دیگر به کار برد و از این منظر هدیه کاربردی و بی نظیری ست.

محصولات چرمی، هدایایی ماندگار و نفیس
 1. مبلمان چرمی:

مبلمان چرمی با وجود قیمت بالایی که دارد یکی از محبوب‎ترین کالاهای چرمی است. خصوصاً اگر طرفدار دکوراسیون کلاسیک و آرامش بخش باشید با انتخاب یک مبل زیبای چرمی می‎توانید زیبایی منزل خود را تکمیل نمائید. اگرچه برای خرید مبلمان چرمی باید حسابی سر کیسه را شل کنید، اما مزیت هدیه دادن مبلمان چرمی به فردی خاص و دوست داشتنی این است که هر بار که به دیدار او می‎روید، می‎توانید خودتان هم از آن مبل زیبا و راحت استفاده کنید!

 1. اکسسوری و زیورآلات چرمی:

برخی از افراد همیشه دوست دارند علاوه بر شیک پوشی، استایل یا بخشی از استایل‌شان متفاوت باشد. اکسسوری های چرمی یکی از المانهای خاص در استایل روزمره است. زیورآلات چرمی جلوه‎ای زیبا و عالی دارند. علاوه بر این، می‎توانند ارزان قیمت‎تر از باقی انواع زیورها نیز باشند. گردن‎بند و دست‎بند چرم از محبوب‎ترین انواع زیورآلات چرمی هستند. انگشتر و گوشواره‎های چرمی هم با بعضی سلیقه ها به خوبی جفت و جور می‌شوند.


مشاهده انواع اکسسوری چرمی


 1. کاورهای چرمی مختلف برای کالاهای گوناگون:

امروزه، پوشش و جلدهای مختلف چرمی در ابعاد و شکل‎های گوناگونی در دسترس عموم قرار دارند. شما می‎توانید برای پاسپورت، شناسنامه، لپ‎تاپ، تلفن همراه و دیگر لوازم جانبی خود، پوششی چرمی فراهم کنید. دانش آموزان، دانشجویان و صاحبان مشاغلی که دائماً در سفر هستند از طرفداران ویژه‎ی این نوع کاور‎ها به شمار می‎روند. یک روکش یا جلد چرمی، ارزان‎تر از یک کیف چرمی بوده و برای هدیه دادن مقرون به صرفه‎تر است. پس اطمینان داشته باشید که اگر کاور مورد نظرتان کاربردی و دارای طرح خاص باشد مورد پسند خواهد بود.

محصولات چرمی، هدایایی ماندگار و نفیس

خلاصه کلام اینکه محصولات چرم طبیعی با توجه به تنوع زیاد و طرح و رنگ و کاربردهای مختلف، هدایایی با ارزش و خاص به شمار می‎آیند. کافی است سلیقه‎ی طرف مقابل و بودجه‎ی خود را در نظر بگیرید. مطمئن باشید می‌توانید بهترین هدیه ها را تهیه کنید. با توجه به دوام و ماندگاری محصولات چرمی، عزیزان‎تان هدایای شما را سال‎ها همراه خواهند داشت و با هر بار دیدنش از شما به نیکی یاد می کنند.

تعداد صفحات : 2

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 125
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : [Ip_Today]
 • آی پی دیروز : [Ip_Yesterday]
 • بازدید امروز : 27
 • باردید دیروز : 51
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 27
 • بازدید ماه : 586
 • بازدید سال : 1809
 • بازدید کلی : 2042
 • کدهای اختصاصی